Sieć Ethernet w sektorze przemysłowym jest elementem łączącym strefę produkcyjną i automatyki ze strefą biznesową. Stale rosnąca liczba urządzeń przemysłowych oraz popularność IoT zwiększa ruch w sieci. Zarządzanie, wykrywanie, diagnostyka i rozwiązywanie wszelkich problemów zaczyna pochłaniać ogromne nakłady pracy i czasu.

Miej pogląd na infrastrukturę sieciową w czasie rzeczywistym

Narzędzie IntraVUE™ dedykowane dla środowiska przemysłowego zapewnia widoczność urządzeń działających w sieci. Umożliwia operatorom na efektywną komunikację z sektorem IT. Ponadto przyspiesza wdrożenia nowego sprzętu, generowanie dokumentacji czy podjęcie kroków, mających zoptymalizować wydajność produkcji.

Reaguj szybko i efektywnie 

Oprogramowanie przyspiesza podjęcie koniecznych działań w przypadku wykrycia usterek czy awarii, co znacznie poprawia jakość pracy i żywotność urządzeń. Działająca część aktywna sieci dostarcza dane, które są wykorzystywane do wyszukiwania wszelkich problemów zakłócających pracę i zmniejszających efektywność.

Użytkuj z łatwością i przyjemnością

Graficzny interfejs w postaci mapy połączeń daje pełny pogląd na urządzenia działające w sieci. IntraVUE™ automatycznie wykrywa podłączony sprzęt i umieszcza go na właściwej pozycji w schemacie połączeń. Przejrzysty wygląd czyni narzędzie przystępnym dla każdego.

Rośnij bez ograniczeń 

W miarę jak architektura i liczba podłączonych urządzeń rośnie, oprogramowanie może być płynnie przeskalowywane i objąć nowy sprzęt (domyślnie do 500 sztuk).

Upraszczaj złożone zadania 

Powrót do pracy po awarii, prowadzenie dokumentacji oraz wymiana komunikatów pomiędzy pracownikami to tylko niektóre z działań, które mogą zostać ułatwione i zautomatyzowane. Ponadto szczegółowy wgląd w etapy okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń czuwa nad terminowym ich wykonywaniem i bezawaryjną pracą.

Zapewnij sobie pewny zwrot z inwestycji 

Opłacalność wdrożenia oprogramowania IntraVUE™ wynika z oszczędności związanych z generowaną automatycznie dokumentacją, ograniczeniem liczby awarii oraz mniejszą ilością błędów. Obsługa nie wymaga zaangażowania specjalistów, a rozwiązywanie problemów jest dostępne dla każdego operatora. Wszelkie kwestie rozbudowy sieci wymagają również mniej czasu i pieniędzy.

Bezpiecznie przechowuj istotne dane 

Oprogramowanie ma możliwość eksportowania danych o urządzeniach podłączonych do sieci, by ułatwić zarządzanie posiadanymi zasobami. Zebrane informacje pozwalają na diagnostykę i zaawansowaną analizę. Dzięki szczegółowym raportom identyfikacja problemów i zapobieganie kosztownym przestojom staje się bardziej dostępne i sprawniejsze.

Skorzystaj z zaawansowanej analityki 

Generator raportów diagnostycznych jest dostępny online o każdej porze i z poziomu dowolnego sprzętu. Użytkownik może spersonalizować pożądane informacje w zależności od swoich obowiązków i zlecenia. Już po kilku minutach może się nimi cieszyć na swojej skrzynce pocztowej. Dodatkowo dane można wykorzystać do tworzenia własnych kluczowych wskaźników wydajności (KPI) i generować je codziennie by być na bieżąco z pojawiającymi się problemami.

Zapewnij sobie niezawodną, bezpieczną i solidną infrastrukturę sieciową dzięki szybkiemu i prostemu wykrywaniu oraz diagnozowaniu problemów za pomocą oprogramowania IntraVUE™

 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów o rozwiązaniu IntraVue™, skontaktuj się z Nami

 

Opracowano na podstawie materiałów PANDUIT