Wysoko wydajna infrastruktura – zbudowana w oparciu o naukę i innowacje

Twoja infrastruktura sieciowa jest zbyt ważna by budować ją w oparciu o rozwiązania drugiej kategorii.

Rozwiązania CommScope dla rozwoju Twojej infrastruktury sieciowej

Sieci biurowe, serwerownie, centra danych to tysiące ze sobą podłączonych urządzeń, będących pod wciąż narastającym obciążeniem. Nowe technologie, aplikacje, urządzenia i standardy zmuszają do stałego rozwoju infrastruktury sieciowej – i jak każda ewolucja technologiczna, niezawodność działania zależy od elastyczności i wydajności, bez możliwości wystąpienia pomyłki.

Infrastruktura sieciowa jest zbyt istotną częścią funkcjonowania systemów bezpieczeństwa i IT dlatego warto wybrać i zaufać najlepszym rozwiązaniom na świecie.

Do 2019, infrastruktura sieciowa musi zapewnić działanie:

Rozwiązania CommScope SYSTIMAX® spełniają założenia z dużym zapasem!

Najlepsze firmy na całym świecie znają i cenią SYSTIMAX. Jest to jedyne kompletne, kompleksowe rozwiązanie dotyczące okablowania strukturalnego, które obejmuje wszystkie aspekty IT od stacji roboczej PC, punktu dostępu Wi-Fi, systemu DAS, aparatów IP, serwerów itp.

SYSTIMAX to wszechstronna platforma zaawansowanych połączeń miedzianych i światłowodowych, zautomatyzowane zarządzanie infrastrukturą i wydajne interfejsy, które pomogą Ci spiąć więcej połączeń w coraz bardziej zatłoczone przestrzenie centrów danych. SYSTIMAX to rozwiązaniem firmy CommScope. Jest wspierany przez niezawodną,  globalną sieć produkcji, logistyki i wiedzy specjalistycznej.

SYSTIMAX obejmuje:

  • Miedziane okablowanie strukturalne;
  • Światłowodowe okablowanie strukturalne;
  • Panele dużej gęstości portów RJ45/LC/MPO;
  • Gotowe połączenia kablowe;
  • Narzędzia do projektowania i planowania;
  • System automatycznej paszportyzacji połączeń;
  • Kompleksowa gwarancja;
  • Globalny serwis i wsparcie;
  • Kompleksowe szkolenia dla integratorów i użytkowników;

75% firm Fortune 100 zaufało CommScope

Najlepsze i największe globalne firmy są uzależnione od najlepszych w swojej klasie rozwiązań

SYSTIMAX wyróżnia się jako kompletne rozwiązaniami, ponieważ oferuje wyjątkową kombinację sprawdzonych parametrów i innowacyjnego myślenia. Podobnie jak nasi najbardziej znani klienci, CommScope rozumie, że nawet najlepszy produkt musi ewoluować w celu spełnienia zmieniających się wymagań i oczekiwań.

Co więcej, CommScope rozumie, że warstwa fizyczna musi rozwijać się szybciej, niż rozwiązania i systemy IT „na dziś” – wymusza to na nas oferowanie rozwiązań, które są gotowe do wyzwań, których jeszcze nie znamy lub są na etapie pomysłów i projektów. Dlatego firma CommScope zawsze dąży do doskonałości i rozszerza portfolio rozwiązań SYSTIMAX – bo zanim dojdziesz do wniosku, że Twoja sieć potrzebuje więcej wydajności, szybkości i elastyczność, możemy powiedzieć, że nasze rozwiązania są już na to gotowe.

Do 2020 roku, 77% globalnego ruchu danych będzie odbywało się w centrach danych – wymagających infrastruktury sieciowej o najwyższych parametrach

SYSTIMAX – historia sukcesu:

Nowe centra danych wymagają elastycznego i szybkiego uruchamiania usług

Firma świadcząca usługi w zakresie przetwarzania danych w Hongkongu świadczyła usługi w zakresie doradztwa biznesowego, architektury, bezpieczeństwa i usług typu cloud. Nowe centrum przetwarzania danych było konieczne, aby zapewnić klientom finansowym zapas parametrów i ciągłość działania- dlatego wybrali rozwiązania SYSTIMAX na bazie światowej reputacji firmy CommScope w zakresie jakości i wydajności.

Rozwiązanie zbudowano w oparciu o: 300 km połączeń miedzianych GigaSPEED i 20 km połączeń światłowodowych LazrSPEED. Wykonano 15,000 portów. Zastosowano rozwiązania gotowe InstaPATCH ułatwiające i zdecydowanie przyspieszające rekonfigurację połączeń w serwerowni.

Ostatecznym rezultatem była zintegrowana infrastruktura, dopasowana do budżetu klienta, z możliwością szybkiej instalacji i rekonfiguracji, aby utrzymać i dostarczyć niezawodność i wydajność wymaganą przez najbardziej wymagających klientów finansowych.

Migracja? Ewolucja? Ekspansja?

SYSTIMAX najlepszym wyborem zapewniającym przeskok na wyższy poziom

Od rdzenia do podłączonego urządzenia, rozwiązania SYSTIMAX zawsze tam były i zawsze funkcjonowały w sposób wzorowy. Wszystko, co najlepsze w klasie, to SYSTIMAX.

Pierwsze na rynku systemowe rozwiązanie okablowania strukturalnego jest wciąż najlepsze

SYSTIMAX nie tylko spełnia standardy – przekracza je, zanim zostaną opublikowane

SYSTIMAX był pierwszym rozwiązaniem okablowania strukturalnego, jaki kiedykolwiek oferował głos, dane, wideo i podobne aplikacje w środowiskach biurowych i korporacyjnych. Kiedy mówimy, że SYSTIMAX zawsze wyprzedzał wymagania norm, to nie tylko „gadanie”. Faktem jest, że wydajność rozwiązań SYSTIMAX konsekwentnie przekraczała wymagania norm i napędza rozwój standardów branżowych. Od pierwszego generacji rozwiązań jakie pojawiły się  w 1985 roku, SYSTIMAX kładł nacisk na wydajność, prostotę, estetykę i ekonomię. Firma CommScope od dawna odgrywa kluczową rolę w opracowywaniu standardów technicznych i innowacji, dzięki czemu parametry rozwiązań CommScope wyprzedzają, co najmniej o rok, dane publikowane w normach.

CommScope wie, że postępy w rozwoju w przeszłości mają znaczenie jedynie jako wstęp do technologii jutra. Nadal wprowadzane są innowacyjne rozwiązania takie jak światłowód wielomodowy OM5 i infrastruktura, która obsługuje wyższe poziomy mocy, jakie mają pojawić się w następnych standardach i urządzeniach PoE.

Dlatego możesz mieć pewność, że gdy sieć działa w oparciu infrastrukturę SYSTIMAX, pracujesz na infrastrukturze zdecydowanie przekraczającej wymagania norm, dzięki czemu osiągasz przewagę nad konkurencją w biznesie.

SYSTIMAX oznacza szybsze, niezawodne i mniej stresujące wdrożenie

Wydajność przygotowana na nowe technologie i aplikacje

Niezależnie od tego jakim środowiskiem zarządzasz, każdego dnia podejmujesz decyzje związane z migracją, rozwojem i wdrażaniem nowych technologii i aplikacji, które mają zapewnić stabilny rozwój i bezpieczeństwo firmy.

Wraz z rosnącą liczbą aplikacji działających w sieci, coraz bardziej krytyczna staje się niezawodność infrastruktury komunikacyjnej. Pojedynczy serwer może uruchomić jednocześnie nawet 20 najważniejszych aplikacji dla Twojego przedsiębiorstwa; kilkunastu istotnych użytkowników Wi-Fi może zależeć od pojedynczego łącza. Nawet niewielki, odizolowany problem z infrastrukturą może szybko stać się dużym wyzwaniem i powodem przestojów sieciowych, co jest kosztem, na który firma nie może sobie pozwolić.

Historia CommScope to historia rozwoju infrastruktury sieciowej

CommScope rozumie potrzeby Twojej infrastruktury sieciowej, ponieważ jest częścią jej ewolucji.

Wydajność rozwiązań SYSTIMAX spełnia i niejednokrotnie, przekracza wymagania specyfikacji, gwarantując najlepsze parametry transmisyjne przez wiele lat działania

  • Dzięki inteligentnym narzędziom zarządzania SYSTIMAX zapewnia bezprecedensową widoczność w warstwie fizycznej i optymalne wykorzystanie zasobów.
  • Z niezwykłą przepustowością i szybkością, rozwiązania SYSTIMAX obsługuje wszystkie potrzeby związane z łącznością, od sieci Wi-Fi, NBase-T po wielogigabitowy Ethernet i wiele, wiele więcej.
  • Wysoka wydajność włókna Ultra-Low Loss umożliwia większy zasięg lub wykonanie większej liczby połączeń w pasywnym torze transmisyjnym.

Rozwiązania SYSTIMAX od dziesięcioleci sprawdzają się w różnych przedsiębiorstwach. Dodatkowo, CommScope wprowadza innowacje techniczne czyniąc rozwiązania SYSTIMAX najlepszymi na rynku.

Średni koszt przestojów działania infrastruktury sieciowej wzrósł o  38% od 2010 roku

Źródło:Instytut Ponemon  2016

Uniwersalne rozwiązania w skali globalnej

Lider branży jest zawsze blisko Twoich potrzeb

SYSTIMAX to spójny system, a nie tylko szereg elementów. Produkcja i dystrybucja rozwiązań SYSTIMAX na świecie  zapewnia szybką, niezawodną i ekonomiczną dostawę w Twojej lokalizacji. Lider branży jest zawsze blisko Twoich potrzeb.

Globalny zasięg CommScope, oznacza, że możemy dostarczyć technologię i wiedzę, której potrzebujesz, tam, gdzie jej potrzebujesz.

SYSTIMAX to rozwiązania z 25-letnią gwarancją CommScope

CommScope gwarantuje, że wszystkie rozwiązania SYSTIMAX będą dostarczane na warunkach 25-letniej gwarancji :

  • Spełni lub przekroczy wymagania specyfikacji i norm;
  • Będzie wspierać wszystkie znormalizowane aplikacje;
  • Element zostanie wymieniony bezpłatnie, niezależnie od tego, czy wystąpi problem w pierwszym roku użytkowania czy 25 roku;

To wszystko zagwarantowane jest przez CommScope Network Infrastructure System 25 lat Rozszerzonej Gwarancji i pewności działania aplikacji. Tylko najlepsze rozwiązanie na rynku może sobie pozwolić na tak wygórowaną gwarancję.

Program PartnerPRO® Network: to lokalne wsparcie i usługa świadczona przez certyfikowany partnerów CommScope

CommScope oferuje również wsparcie firm należących do PartnerPRO Network. Jest to międzynarodowy program zrzeszający planistów, projektantów, instalatorów, dystrybutorów, integratorów i partnerów z CommScope, którzy pomogą Ci szybko i sprawnie wdrożyć rozwiązania SYSTIMAX. Każdy partner działa lokalnie, blisko Ciebie dodając cenne zrozumienie rynku i innych czynników specyficznych dla danego regionu.

Podsumowując, doświadczenie zdobyte dzięki sieci PartnerPRO zwiększa wartość rozwiązań SYSTIMAX.

CommScope buduje rynki, dla  rozwiązań  SYSTIMAX, w 138 krajach

Rozwiązania wspierające infrastrukturę sieciową… odpowiedź to SYSTIMAX

Infrastruktura sieciowa Twojej firmy jest siłą napędową biznesu i jak nigdy dotąd jej niezawodność jest krytyczna. To zbyt ważne, abyś mógł zaufać rozwiązaniom okablowania strukturalnego drugiej kategorii.

SYSTIMAX wynalazł okablowanie strukturalne i nadal ustanawia standardy. Kompletne, zintegrowane rozwiązania SYSTIMAX łączą ze sobą użytkownika z aplikacjami działającymi w centrach danych.

CommScope to Twój partner, któremu możesz ufać w 100%. Dzięki zastosowaniu rozwiązań SYSTIMAX Twoja infrastruktura będzie korzystać z najlepszej wiedzy i wsparcia technicznego na każdym etapie wdrożenia i użytkowania.

SYSTIMAX Historia sukcesu:

Zespół NFL musiał połączyć centrale z nowym kompleksem. Nowa główna siedziba zespołu NFL to nowoczesny obiekt sportowo-medialny. Jednym z wielu działający na nim systemów CommScope jest DAS – system dystrybucji anten, obejmujący swym zasięgiem cały stadion wraz z 12 tysiącami miejsc dla kibiców. Dodatkowo w oparciu o rozwiązania SYSTIMAX zbudowana została cała infrastruktura sieciowa.

Rozwiązania SYSTIMAX zapewniają połączenia głosowe, wideo, dane i inne usługi na całym terenie o powierzchni 25 hektarów (101 000 metrów kwadratowych):

  • GigaSPEED X10D Kategoria 6A;
  • InstaPATCH 360 infrastruktura światłowodowa MM OM4;
  • TeraSPEED infrastruktura światłowodowa SM OS2;

Twoja infrastruktura coraz szybciej się rozwija. Wygraj ten wyścig z SYSTIMAX

Opracowano na podstawie materiałów CommScope – źródło