Maksymalne wykorzystanie przestrzeni i łatwiejsza obsługa urządzeń sieciowych

Wraz z postępującą wirtualizacją i automatyzacją procesów w przedsiębiorstwach zwiększa się zapotrzebowanie na wydajność sieci. Tendencja ta w połączeniu z ograniczoną powierzchnią serwerowni prowadzi do konieczności maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Dobra organizacja pozwala na gęste rozmieszczenie sprzętu przy zachowaniu łatwego dostępu i odpowiedniego chłodzenia. Takie podejście pozwala zredukować nakłady inwestycyjne i koszty operacyjne gwarantując niezawodną i dostępną sieć. Jednocześnie nakłada większe wymagania na infrastrukturę fizyczną, umożliwiającą zarządzanie rosnącą gęstością okablowania, ilością urządzeń sieciowych oraz zużyciem energii.

Zoptymalizowany system zarządzania okablowaniem

System składający się z: pionowych i poziomych organizatorów kabli oraz stelaży RACK pozwala na zredukowanie ilości potrzebnego miejsca do prowadzenia, zarządzania i ochrony okablowania o dużym zagęszczeniu. Zestawy organizatorów mogą być łączone w celu stworzenia kompleksowego rozwiązania dla praktycznie każdego zastosowania zapewniając najniższy całkowity koszt posiadania.

PatchRunner™ 2 to pionowy system zarządzania okablowaniem odpowiadający na potrzeby centrum danych i pomieszczeń telekomunikacyjnych, zapewniając lepszą wydajność sieci i zmniejszając koszty nieruchomości. Wysoce funkcjonalny system zarządzania okablowaniem oraz innowacyjne krosowanie 0U w pionie maksymalizują przepustowość oraz umożliwiają łatwe i wygodne prace serwisowe, konserwatorskie czy te związane z montażem lub wymianą urządzeń.

PatchRunner™ 2 pionowy system zarządzania okablowaniem

Łączy w sobie najlepsze funkcjonalności i korzyści oferowane dla pomieszczeń telekomunikacyjnych o dużej gęstości w przedsiębiorstwach i centrach danych. Dostępna jest również wersja ulepszona o krosowanie pionowe, umożliwiająca jeszcze bardziej wydajne wykorzystanie przestrzeni.

PatchRunner™ 2 poziomy system zarządzania okablowaniem

Został zaprojektowany, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie obsługę dla organizatorów poziomych. Estetyka i głębokość organizatorów jest kompatybilna z PatchRunner™ 2 by stworzyć niezrównane rozwiązanie systemowe dla pomieszczeń telekomunikacyjnych i centrów danych.

2-postowy i 4-postowy RACK

Pionowe organizatory kabli PatchRunner™ 2 są w pełni kompatybilne z 2-postowymi i 4-postowymi stelażami RACK. Zaprojektowane dla współczesnych urządzeń sieciowych o dużej gęstości portów stelaże Panduit cechuje wytrzymałość, pojemność i zwiększona cyrkulacja powietrza.

 

Zapraszamy również na Nasz profil na LinkedIn po więcej szczegółów.
Plik źródłowy LINK