ZETTLER PROFILE to wydajny system przeciwpożarowy i alarmowy, którego działanie opiera się na technologii MZX. Technologia MZX była początkowo zaprojektowana na potrzeby skrajnie trudnych warunków pracy, stąd system jest niezwykle odporny na czynniki zewnętrzne, takie jak zakłócenia elektryczne czy źródła fałszywego alarmu. Dzięki ergonomicznie zaprojektowanemu, nowemu interfejsowi użytkownika w postaci ekranu dotykowego z funkcją pomocy kontekstowej każde przeprowadzane działanie jest łatwe.

System łączy łatwość użytkowania z wysoką wydajnością, a jego innowacyjna konstrukcja pozwala użytkownikom na zmniejszenie kosztów dożywotniej eksploatacji. Opcjonalny, elegancki i dyskretny odrębny ekran z interfejsem użytkownika sprawia, że systemu można używać nawet w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach.

Wyświetlacz ekranowy panelu ZETTLER PROFILE odznacza się przemyślanym układem i dużą przejrzystością informacji. Ekran startowy można również dostosować odpowiednio do wymogów tożsamości firmowej użytkowników.