EZ LOCATE CCS

Systemy lokalizacji pracowników i zasobów w czasie rzeczywistym

Ile razy zdarzyło Ci się szukać współpracowników po korytarzach?

Ile telefonów wykonałeś, próbując znaleźć lekarza?

 

Skończ z poszukiwaniami dzięki technologii lokalizacji w czasie rzeczywistym zintegrowanej z systemem przywoławczym. Oprogramowanie ułatwia personelowi znalezienie siebie nawzajem.

Identyfikatory i tagi z unikalnymi ID przesyłają informacje o swojej aktualnej lokalizacji do zamontowanych na suficie odbiorników. CCS (Care Communication Solutions GmbH) opracowało system lokalizacji dostosowany do standardów klinicznych poprzez wykorzystanie bezpiecznego promieniowania podczerwonego (IR) oraz możliwości komunikacji w oparciu o system identyfikacji radiowej (RFID). Jest to najbardziej precyzyjna technologia lokalizacyjna dostępna w służbie zdrowia. Personel, pacjenci, odwiedzający i zasoby są lokalizowane w czasie rzeczywistym, zapewniając efektywną organizację pracy.

Przeciętny szpital może tracić tysiące złotych dziennie na czas personelu spędzony na poszukiwaniu mobilnego sprzętu medycznego, nie wspominając o nadmiernych zakupach zasobów w celu zapewnienia ich dostępności. Zaopatrz pracowników w informacje o lokalizacji w czasie rzeczywistym oraz w dokładne dane, umożliwiające ocenę bieżącego wykorzystania. Wyeliminuj czasochłonne i uciążliwe poszukiwania.

Rozwiązanie EZ LOCATE umożliwia pracownikom na zlokalizowanie poszukiwanej osoby czy zasobów już po jednym spojrzeniu na monitor

Martwisz się, że będzie to nieopłacalna inwestycja?

System pozwala wyeksportować dane tak aby uzyskać informacje o kluczowych wskaźnikach efektywności KPI. Najczęściej jako wskaźniki wybiera się procentowe wykorzystanie gabinetów zabiegowych czy badań, średni czas oczekiwania i przebywania w odosobnieniu pacjentów, czas obchodu pielęgniarskiego i ogólny czas pobytu. Wskaźniki będące efektem szczegółowych pomiarów pozwalają zinterpretować słuszność podjętych działań czy wdrożonego systemu pracy.

Kluczowe wskaźniki KPI oraz zaszyte funkcjonalności w komponentach systemu rozwieją Twoje wątpliwości

Identyfikator Posiada czujnik ruchu aby w stanie bezczynności nie generować niepotrzebnych sygnałów, co znacznie ogranicza zużycie energii. Wydłużona tym sposobem żywotność baterii pozwala zaoszczędzić pieniądze, wyeliminować częstą konieczność ich wymiany oraz zwiększyć bezpieczeństwo. Identyfikator na jednej baterii może pracować do 18 miesięcy. Posiada zintegrowany przycisk ataku na personel, który pozwala na szybkie wezwanie pomocy w trudnych miejscach pracy. Identyfikator z dualną technologią IR/RFID łączy w sobie korzyści wynikające z lokalizacji osób i mienia oraz ochrony przed atakiem na personel. Unikalne kody identyfikacyjne pozwalają na łatwe rozpoznanie użytkowników i w razie potrzeby ocenę ich bezpieczeństwa.

Tag Niewielki rozmiar i waga pozwala wykorzystać tagi do montażu na sprzęcie medycznym. Informacje o jego przemieszczaniu są stale aktualizowane i wyświetlane na komputerze z zainstalowanym oprogramowaniem.

Oprogramowanie Umożliwia podgląd lokalizacji osób i przedmiotów w formie listy oraz wizualizacje w formie graficznej. Wybrany widok wyświetlany jest na monitorze stacji roboczej na planie piętra lub oddziału wraz z oznakowaniem personelu, pacjentów i sprzętu.

Interfejs Posiada proste pola wyszukiwania, które pomagają szybko zlokalizować współpracowników, zasoby i pacjentów.

 

Opracowano na podstawie materiałów CCS Care Communication Solutions GmbH