Obecnie jednym z kluczowych zagadnień występujących  w serwerowniach i DataCenter jest Zarządzanie Infrastrukturą IT. Wieloletnie doświadczenie, potwierdzone referencjami, jakie zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich 15 lat dało nam narzędzia i niezbędną wiedzę do projektowania i wdrażania rozwiązań „szytych na miarę”.  Wiemy co jest dla Ciebie najważniejsze i wiemy jak to chronić. Zarządzanie infrastrukturą IT w DataCenter nie tylko wymaga dobrych rozwiązań, często zaawansowanych technologicznie, ale również przemyślanego procesu wdrożenia przygotowanego na etapie projektowania. W zakresie Zarządzania Infrastrukturą IT stawiamy na najlepsze i sprawdzone rozwiązania takie jak iTRACS CPIM.

iTRACS CPIM jest wielokrotnie nagradzanym na całym świecie rozwiązaniem typu DCIM optymalizującym infrastrukturę IT. Dzięki otwartej architekturze programowej iTRACS CPIM pozwala nam na łączenie naszego doświadczenia z wymaganiami użytkowników czyniąc proces wdrożenia łatwiejszym i szybszym. Efekty wdrożenia oprogramowania CPIM są natychmiastowe i przekładają się na długoterminowe korzyści.

Mniej niespodzianek, pełna wizualizacja!

10 najważniejszych cech  (Lanster + iTRACS = DCIM)

1. Zarządzanie

Sukces zaczyna się od dobrego planu wdrożenia. Definiujemy razem z użytkownikiem politykę zarządzania infrastrukturą IT, tworzymy harmonogram wdrożenia i pilnujemy założonego budżetu.

2. Współpraca

Przy tworzeniu koncepcji wdrożenia współpracujemy nie tylko osobami związanymi z IT ale również osobami z innych działów takich jak: finansowy, inwestycyjny, techniczny czy  projektowy. Dzięki zaangażowaniu wielu osób z różnych działów przygotowywana koncepcja jest kompletna.

3. Spójność danych

Pomyślne wdrożenie zależy od dostępu do kompletnych i dokładnych danych na temat infrastruktury IT. Nie pełne dane wpływają na wydłużenie czasu i podniesienie całkowitych kosztów wdrożenia. Zmniejszamy to ryzyko ustalając wiele detali, na etapie przygotowywania koncepcji, razem z użytkownikiem.

4. Dążenie do celu

Wspólnie z użytkownikiem ustalamy cele jakie chcemy osiągnąć w trakcie jak i po wdrożeniu systemu zarządzania infrastrukturą IT. Kluczowe Wskaźniki Efektywności (KPI) są integralną częścią całego procesu i wspierają podejmowanie ważnych decyzji w zakresie: tworzenia, planowania, budowania i optymalizowania infrastruktury IT.

5. Harmonogram

Projekty realizowane w Data Center są dynamiczne. Wdrożenia zgodne z  harmonogramem są  niejednokrotnie bardzo trudne by je zakończy w z góry założonym terminie. Nasze doświadczenie w połączeniu z oprogramowaniem iTRACS minimalizuje awarie wynikłe z błędu człowieka, a które mają bezpośredni wpływ na opóźnienia realizacji projektów.

6. LANSTER

Od prawie 20 lat zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań ułatwiających zarządzanie infrastrukturą IT w serwerowniach i DataCenter. Wspólnie z firmą iTRACS oferujemy wyjątkowe rozwiązanie na Polskim rynku w zakresie rozwiązań DCIM.

7. Dążenie do doskonałości

Uwagi jakie są nam przekazywane w trakcie wdrażania i użytkowania systemu DCIM są na bieżąco przekazywane do firmy iTRACS. Dzięki bliskiej współpracy i zaufaniu  jakie zbudowaliśmy z naszymi klientami oraz firmą iTRACS mamy bezpośredni wpływ na rozwój oprogramowania CPIM. Przekłada się to na jeszcze lepsze dopasowanie funkcjonalności systemu zarządzania do potrzeb użytkownika.

8. Brak niespodzianek

Cały proces tworzenia koncepcji, projektowania i wdrażania systemu zarządzania infrastrukturą IT jest pod naszą i użytkownika kontrolą. Wszystkie ważne decyzje podejmowane są po wnikliwej analizie i między-wydziałowych konsultacjach. Ryzyko wystąpienia błędów jest szybko wykrywane i minimalizowane.

9. To dopiero początek

Ostatni dzień wdrożenia jest dla nas pierwszym dniem długoterminowej i dobrej współpracy z użytkownikiem. Takie podejście daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, a nam satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

10. Każdy projekt jest wyjątkowy/inny

Indywidualne i nieszablonowe podejście do każdego użytkownika z osobna pozwala nam zaproponować rozwiązanie „szyte na miarę”, za które bierzemy pełną odpowiedzialność na każdym etapie projektowania i wdrażania.

Skontaktuj się z nami, przetestuj wersję DEMO- dostęp online.

Wiecej na temat iTRACS znajdziesz na naszej stronie – www.itracs.lanster.com